Aktualności
Rozmiar czcionki
-
ODPOWIE ZA KRADZIEŻ SASZETKI
Za kradzież saszetki z zawartością pieniędzy, telefonu i dokumentów odpowie 28-letni mieszkaniec gminy Kamień. Mężczyzna skradł ją z terenu szaletu miejskiego w Chełmie. Pokrzywdzony oszacował łączną wartość strat na kwotę tysiąca złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
Dodano: 08.02.2017 -
„BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”
Wczorajszy „Dzień Bezpiecznego Internetu” był doskonałą okazją do spotkania z uczniami z jednej z chełmskich szkół. Uczestniczyli w nim policjanci z wydziału prewencji. Była to doskonała okazja aby przekazać uczniom wiedzę na temat zagrożeń wynikających z aktywności w sieci. Omówione zostało też zagadnienie cyberprzemocy w aspekcie odpowiedzialności prawnej, jak też porad, gdzie szukać pomocy.
Dodano: 08.02.2017 -
ZATRZYMANY ZA POSIADANIE AMFETAMINY
Za posiadanie narkotyków odpowie 29-letni chełmianin. Mężczyzna ten został zatrzymany, gdy w wyniku przeszukania policjanci znaleźli należącą do niego amfetaminę. Narkotyki te zostały zabezpieczone. Dzisiaj najprawdopodobniej zostaną mu przedstawione zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czy ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.
Dodano: 08.02.2017