74-LATEK DOPROWADZIŁ DO CZOŁOWEGO ZDERZENIA
4 osoby trafiły do szpitala po tym jak 74-latek kierujący forem zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z BMW. Na szczęście życie osób poszkodowanych nie jest zagrożone. Kierowcy byli trzeźwi.
Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów na trasie Chełm-Rejowiec. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący samochodem marki Ford 74- letni mężczyzna z Chełma z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierował 21- letni mieszkaniec gminy Cyców. Z 21- latkiem podróżowały dwie kobiety w wieku 21 i 44 lat.
Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby podróżujące BMW pozostały na obserwacji w szpitalu. Mężczyzna kierujący fordem bez obrażeń został zwolniony ze szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Apelujemy o rozważną i ostrożną jazdę. Kierując samochodem jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.
sierżant Angelika Głąb-Kunysz
