Aktualności

Tragiczny w skutkach wypadek na skrzyżowaniu w Chełmie

Nie udało się uratować życia 70-letniego kierowcy, który dzisiaj w Chełmie z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W pewnej chwili na skrzyżowaniu uderzył w dwa inne samochody. Pomimo prowadzonej reanimacji zmarł w szpitalu. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń.

Dzisiaj rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej ze Szpitalną i Trubakowską w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Peugeot 70-letni chełmianin z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego uderzył w samochód marki Volkswagen, następnie wjechał na chodnik uderzając w znak drogowy i stojak dla rowerów, po czym uderzył w kolejny samochód.

Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. Pozostałe osoby uczestniczące w tym zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Kierujący pojazdami, w które uderzył 70-latek były trzeźwe. Decyzją nadzorującego czynności prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony