Aktualności

Kradli samochód za pomocą dźwigu HDS

Niecodzienny widok zobaczyli policjanci z komisariatu w Dorohusku. Zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży pozostawionego przy drodze samochodu. Auto było w trakcie załadunku przy wykorzystaniu dźwigu HDS. Na posesji jednego ze sprawców zabezpieczyliśmy jeszcze dwa skradzione w ten sposób samochody.

Policjanci z komisariatu w Dorohusku realizując własne ustalenia zatrzymali na gorącym uczynku usiłowania kradzieży samochodu dwóch mieszkańców Chełma w wieku 52 i  62-lat oraz 16-latka. Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Ludwinów.

Pozostawiony przy drodze samochód marki Nissan był już w trakcie załadunku na samochód ciężarowy przy pomocy podnośnika. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 52-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli jeszcze dwa samochody osobowe, które skradzione zostały w ten sam sposób.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

komisarz Ewa Czyż

  • Załadunek samochodu osobowego na ciężarowy za pomocą podnośnika.
  • Samochód stojący na trawie.
  • Samochód stojący na trawie.
  • Samochód osobowy stojący na poboczu, a za mim ciężarowy z podnośnikiem.
Powrót na górę strony