Aktualności

Dzień Kobiet z chełmską drogówką i ośrodkiem ruchu drogowego

Data publikacji 08.03.2023

Dzisiejszy poranek w dzień „Święta Kobiet” był doskonałą okazją do promocji bezpiecznych zachowań na drodze. Policjanci wspólnie z egzaminatorem nauki jazdy prowadzili kontrole pojazdów. Kobiety, które zostały zatrzymane do kontroli drogowej otrzymywały kwiaty. Ten drobny gest wywoływał uśmiech na ich twarzach.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Chełmie przeprowadzili dzisiaj działania skierowane na bezpieczeństwo na drodze. Ich celem było propagowanie bezpiecznej jazdy. Funkcjonariusze zwracali uwagę na zapięte pasy bezpieczeństwa, stan techniczny pojazdów oraz trzeźwość kierujących.

Dzisiejsze działania skierowane były przede wszystkim do kobiet, w związku z obchodami dzisiejszego święta. Policjanci przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przedstawiciel ośrodka ruchu drogowego wręczał, zatrzymanym do kontroli drogowej paniom, kwiaty.

Tego typu inicjatywy mają uświadomić wszystkim, jak bardzo ważna jest znajomość przepisów ruchu drogowego i ich przestrzeganie.

komisarz Ewa Czyż

  • Policjant i egzaminator nauki jazdy podczas kontroli drogowej.
  • Policjant i egzaminator nauki jazdy przy samochodzie.
  • Policjanci i egzaminator jazdy przy samochodzie.
Powrót na górę strony