Aktualności

Zawracała na krajówce, zderzyła się z Oplem

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj na drodze krajowej numer 12 w miejscowości Jankowice. Zawracająca Hyundaiem 69-latka doprowadziła do zderzenia z Oplem, który zjechał do rowu, a następnie dachował. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w tym zdarzeniu. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Wczoraj w południe dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Jankowice w gminie Siedliszcze. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierująca Hyundaiem 69-latka z gminy Rejowiec Fabryczny wykonując manewr zawracania doprowadziła do zderzenia z Oplem, którym kierowała 20-latka z gminy Siedliszcze. Na skutek tego Opel zjechał do rowu, a następnie na pole dachując.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że obie kierujące były trzeźwe. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i zwracanie uwagi na innych uczestników drogowego. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony