Aktualności

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych…przyjdź, wesprzyj, kibicuj

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych rozegrany zostanie 26 marca 2023 roku w Hali MOSIR w Chełmie. To inicjatywa chełmskich policjantów, Stowarzyszenia „Przytulisko”, policyjnych związków zawodowych i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. Szczytnym celem turnieju jest zbiórka pieniędzy dla policjanta, którego dorobek życia spłonął w pożarze domu. Siedem drużyn, reprezentujących służby mundurowe, będzie rywalizowało o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie. Towarzyszącą atrakcją turnieju będzie pokaz sprzętu wykorzystywanego przez różne formacje mundurowe. Serdecznie zapraszamy do przyjścia, kibicowania i finansowego wsparcia. Start o godzinie 9.30.

Komenda Miejska Policji w Chełmie przy wsparciu Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Chełmie zorganizowała Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie. Szczytnym celem tej inicjatywy jest zbiórka pieniędzy dla chełmskiego policjanta asp. szt. Mariusza Ciesielskiego i jego rodziny, którzy w lutym w wyniku pożaru domu stracili dorobek życia http://bitly.pl/gKgow .

Turniej rozpocznie się w niedzielę 26 marca 2023 r. o godzinie 9.30 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Granicznej 2A w Chełmie. Do udziału zgłosiło się siedem drużyn reprezentujących Policję, Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną, Wojska Obrony Terytorialnej oraz Służbę Leśną. Drużyny będą rywalizowały o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie.

Atrakcją towarzyszącą turnieju od godziny 12.00 będzie pokaz sprzętu służb mundurowych, który wystawiony zostanie na parkingu przed budynkiem hali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na turniej, kibicowania i finansowego wsparcia.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony