Aktualności

Zderzenie przy wyprzedzaniu

Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Do kontaktu obu pojazdów doszło w momencie wyprzedzania. Kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17.00 na ulicy Ogrodowej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem 43-letni chełmianin podjął manewr wyprzedzania jadącej przed nim Toyoty. W tym czasie kierujący Toyotą 41-latek z gminy Chełm z nieustalonych przyczyn zjechał do osi jezdni zderzając się z wyprzedzającym go pojazdem, po czym stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji.

W Toyocie jechały trzy osoby, w tym 9 letnie dziecko, które z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Będąc uczestnikiem ruchu drogowego zawsze zwracajmy uwagę na to, co dzieje się dookoła nas. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do powstania niebezpiecznych zdarzeń.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony