Aktualności

Zaskoczyli policjantkę bukietem kwiatów

Data publikacji 07.09.2023

Chełmska policjantka podczas wczorajszej służby otrzymała bukiet kwiatów. Okazało się, że została laureatką akcji "DOCENIAMY! Dziękujemy! To inicjatywa Stowarzyszenia Werwa, Nowego Tygodnia Chełmskiego i lokalnej kwiaciarni, które raz w miesiącu wręczają niespodziewanie kwiaty dla kobiety wyróżniającej się w powiecie chełmskim. Funkcjonariuszka została doceniona za to, że zatrzymała sprawcę rozboju na 76-latku. Wczoraj nasza policjantka dołączyła do zacnego grona nagrodzonych kobiet.

Pełniąca na co dzień służbę w pionie prewencji policjantka z chełmskiej komendy st. post. Katarzyna Gadzała swoją postawą zwróciła uwagę Stowarzyszenia Werwa, które przy współudziale Nowego Tygodnia Chełmskiego i  kwiaciarni Małogńka raz w miesiącu wręcza bukietową niespodziankę wyróżniającej się kobiecie w akcji "DOCENIAMY! Dziękujemy! Tym razem laureatką została nasza koleżanka.

Funkcjonariuszka zatrzymała sprawcę rozboju na 76-latku, za co podczas tegorocznych centralnych obchodów Święta Policji w Warszawie odznaczona została medalem im. podkom. Andrzeja Struja przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Kamińskiego https://chelm.policja.gov.pl/lch/informacje/aktualnosci/136424,Chelmska-policjantka-odznaczona-medalem-imienia-podkomisarza-Policji-Andrzeja-St.html.

Do wręczenia kwiatów w czasie jej służby doszło wczoraj na deptaku w Chełmie. Funkcjonariuszka nie spodziewała się takiego wyróżnienia. Podziękowała za docenienie jej służby oraz to, że mogła dołączyć do tak zacnego grona kobiet.

komisarz Ewa Czyż

  • Policjantka z bukietem kwiatów, który otrzymała od dwóch stojących przed nią mężczyzn
  • Dwaj mężczyźni wręczają bukiet policjantce
  • Policjantka z bukietem kwiatów, a obok niej dwaj mężczyźni od których otrzymała kwiaty
Powrót na górę strony