Aktualności

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 15.09.2023

Policjanci z komisariatu w Dorohusku zatrzymali 22-latka, który nielegalnie posiadał i uprawiał marihuanę. Mundurowi zabezpieczyli blisko 300 gramów suszu i rośliny konopi indyjskich. Ich uwadze nie umknęła też amfetamina. Zatrzymany zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami czyn ten jest zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj na terenie jednej z miejscowości w gminie Dubienka. Policjanci przypuszczali, że mieszkający tam 22-latek może posiadać narkotyki. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów.

Funkcjonariusze przeszukali miejsce jego zamieszkania i użytkowany przez niego pustostan. Znaleźli tam i zabezpieczyli susz marihuany w ilości pozwalającej na przygotowanie ponad 1000 gotowych dilerskich porcji oraz rośliny konopi indyjskich. Ich uwadze nie umknęła też amfetamina.

Mężczyzna jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

komisarz Ewa Czyż

  • Susz marihuany.
  • Susz marihuany w słoikach szklanych.
  • Roślina konopi indyjskiej.
Powrót na górę strony