Aktualności

Zderzenie trzech pojazdów na DK-12

Data publikacji 19.09.2023

Na ulicy Wschodniej w Chełmie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem stracił panowanie nad autem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka tirem, a następnie uderzył w Volkswagena. W wyniku zdarzenia jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. DK-12 w tym miejscu jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w południe na drodze krajowej numer 12 na ulicy Wschodniej w Chełmie. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem 66-latek z Chełma stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym Renault, którym kierował 53-letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego Mercedes uderzył jeszcze w jadącego Volkswagena, którym kierował 54-latek z gminy Chełm.

Kierowca Mercedesa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Zabezpieczyliśmy od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Inne osoby nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu. Pozostali dwaj kierujący byli trzeźwi.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

komisarz Ewa Czyż

  • Dwa samochody zderzone przodem, w tle radiowóz.
  • Samochód ciężarowy TIR na jezdni z rozbitym przodem.
  • Dwa samochody zderzone przodem, za nimi radiowóz.
Powrót na górę strony