Aktualności

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Wczoraj kierujący motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi na pobocze, a następnie zjechał w rosnące w pobliżu zarośla. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Okszów w gminie Chełm. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem Kawasaki 31-latek z gminy Ruda-Huta stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pobocze, a następnie w pobliskie zarośla, gdzie doszło do przewrócenia się jednośladu. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Dzisiaj rano otrzymaliśmy informację, że mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych urazów.

Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Musimy pamiętać, że zmieniająca się aura ma bezpośredni wpływ na stan nawierzchni. W zależności od warunków atmosferycznych możemy mieć do czynienia ze słabszą przyczepnością oraz wydłużoną drogą hamowania. Warto dostosować prędkość jazdy nie tylko do obowiązujących ograniczeń ale też aktualnych warunków na drodze.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony