Aktualności

Zapraszamy do udziału w powiatowych eliminacjach turniejów promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Ruszyły zapisy do Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego oraz Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości zgłoszenia udziału dostępne są na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie. Zapraszamy do udziału w turniejach.

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny organizowany jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Z kolei w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Ich celem jest popularyzowanie wśród młodzieży i dzieci znajomości przepisów o ruchu drogowym, wiedzy motoryzacyjnej, zasad poruszania się po drogach oraz podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie znajdują się szczegółowe informacje dotycząca możliwości udziału w poszczególnych turniejach:

https://word.chelm.pl/eliminacje-powiatowe-ogolnopolskiego-mlodziezowego-turnieju-motoryzacyjnego-edycja-2023-2024/

https://word.chelm.pl/eliminacje-powiatowe-ogolnopolskiego-turnieju-bezpieczenstwa-w-ruchu-drogowym-dla-uczniow-szkol-podstawowych-edycja-2023-2024/

Zgłoszenia drużyn należy przesyłać do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału w eliminacjach.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony