Aktualności

Wielkanocne spotkanie z policjantami pełniącymi służbę przy granicy

Data publikacji 28.03.2024

Na terenie powiatu chełmskiego odbyło się przedświąteczne spotkanie z policjantami pełniącymi służbę przy granicy z Ukrainą. Uczestniczyli w nim szefowie lubelskiego i bydgoskiego garnizonu Policji. Komendanci życzyli policjantom i ich rodzinom spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Podziękowali też za dotychczasową służbę na rzecz bezpieczeństwa.

Dzisiaj na terenie powiatu chełmskiego w Pawłowie odbyło się przedświąteczne spotkanie policjantów, którzy skierowani zostali do pełnienia służby w związku z trudną sytuacją na przejściu granicznym w Dorohusku. Funkcjonariusze delegowani są z różnych jednostek Policji na terenie kraju. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzki Policji w Lublinie mł. insp. Olgierd Oleksiak, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski oraz Komendant Miejski Policji w Chełmie mł. insp. Mariusz Pisklak.

Szefowie lubelskiego i bydgoskiego garnizonu życzyli policjantom i ich rodzinom spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Podziękował też za służbę na rzecz bezpieczeństwa.

Atmosfera spotkania pozwoliła oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i poczuć klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

komisarz Ewa Czyż

  • Policjanci witają się z Komendantami.
  • Policjanci z Komendantem
  • Policjanci symbolicznie dzielą się jajkiem
Powrót na górę strony