Aktualności

Poszukiwany wpadł podczas kolizji drogowej

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło na ul. Metalowej w Chełmie. Kierujący Seatem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Hondą. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Natomiast pasażer jednego z pojazdów okazał się poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 14.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w rejonie skrzyżowania na ulicy Metalowej w miejscowości Żółtańce Kolonia. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący Seatem 32 latek z gminy Wierzbica wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącą z naprzeciwka Hondą, którą kierował 36 latek z Chełma. W wyniku tego, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Policjanci ustalili, że 35 letni pasażer jednego z pojazdów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch lat. Na obecną chwilę pod nadzorem mundurowych pozostaje w szpitalu na obserwacji.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i zwracanie uwagi na innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że to również od nas samych zależy czy bezpiecznie dojedziemy do celu.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony