Aktualności

Działania „Brawura” na drogach powiatu chełmskiego

Dzisiaj od rana policjanci z chełmskiej drogówki prowadzą działania „Brawura”, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach. Naszym zadaniem jest kontrola stosowania się uczestników ruchu drogowego do obowiązujących przepisów, w tym ograniczeń prędkości. Reagujemy na brawurowe zachowania uczestników ruchu, których naganne zachowanie zagraża bezpieczeństwu na drodze.

Mając na względzie poprawę bezpieczeństwa na drogach, a tym samym zmniejszenie ilości wypadków, policjanci z chełmskiej drogówki prowadzą dzisiaj na drogach powiatu chełmskiego działania „Brawura”. Już od rana zwracamy szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez uczestników ruchu drogowego, które są głównymi przyczynami zdarzeń drogowych.

Kontrolujemy prędkość jazdy i sprawdzamy stan trzeźwości kierujących. Reagujemy na nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz nieprawidłowe wyprzedzanie. Nasza uwaga jest też skupiona na niechronionych uczestnikach ruchu drogowego.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pamiętajmy, że to również od nas samych zależy to, czy bezpiecznie dotrzemy do celu.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony