Aktualności

Ciężarówką wjechał w bariery energochłonne. Na pomoc kierowcy ruszyło policyjne małżeństwo

Data publikacji 18.05.2024

Policyjne małżeństwo z chełmskiej komendy udzieliło pomocy kierowcy ciężarówki, który nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w bariery energochłonne. Policjanci wezwali służby ratunkowe i kontrolowali stan 43-latka do czasu przybycia służb medycznych. 43-letni obywatel Ukrainy otrzymał natychmiastową pomoc.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 12 w kierunku Dorohuska. Świadkami zdarzenia byli policjanci chełmskiej komendy, którzy w życiu prywatnym są również małżeństwem. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem ciężarowym 43-letni obywatel Ukrainy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w barierki energochłonne po czym się zatrzymał. Funkcjonariusze będący w czasie wolnym natychmiast udzielili pomocy. Na miejsce wezwali służby ratunkowe i kontrolowali stan 43-latka do czasu przybycia służb medycznych.

Po raz kolejny potwierdza się, że policjantem jest się cały czas, niezależnie gdzie w danej chwili się znajdujemy i czy mamy na sobie policyjny mundur.

sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz

Powrót na górę strony