Aktualności

Policjanci brali udział w festynach z okazji Dania Dziecka

Data publikacji 03.06.2024

Policjanci z chełmskiej komendy oraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dorohusku brali udział w festynach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Podczas tych wydarzeń prezentowali sprzęt służący do codziennej służby, radiowozy policyjne oraz motocykle. Atrakcją był również pies służbowy oraz konkursy o bezpieczeństwie.

Wczoraj policjanci z chełmskiej komendy brali udział w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Podczas tego wydarzenia prezentowany był sprzęt służbowy, radiowozy, motocykle, a największą atrakcją dla dzieci był pokaz wyszkolenia psa służbowego Czorta. Policjantki z Wydziału Prewencji przeprowadziły konkurs dla najmłodszych pod nazwą „Zgadywanka o Bezpieczeństwie”, który cieszył się dużym powodzeniem. Przy stoisku znalazły się również małe upominki, funkcjonariusze rozmawiali na temat bezpieczeństwa oraz o służbie w Policji.

W Dorohusku również nie zabrakło policyjnego stoiska. Najmłodsi chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Dzieci oglądały policyjne radiowozy oraz wsiadały na służbowe motocykle.

sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz

Powrót na górę strony