Aktualności

Tymczasowy areszt za amfetaminę i "tabletki gwałtu"

Data publikacji 04.06.2024

Podczas interwencji policjanci z Chełma znaleźli przy 36-latku amfetaminę oraz 18 "tabletek gwałtu". Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator, a następnie Sąd przychylili się do wniosku Policji i 36-letni mieszkaniec Chełma został tymczasowo aresztowany. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą sobotę chełmscy policjanci podjęli interwencję wobec 36-letniego mieszkańca Chełma. Mundurowi zauważyli mężczyznę stojącego przy samochodzie, który swoim zachowaniem wzbudził ich zainteresowanie. Mieli podejrzenia, że w samochodzie może przewozić narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Przy 36-latku znaleźli amfetaminę oraz 18 "tabletek gwałtu". Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz skierowali do Prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokurator, a następnie Sąd przychylili się do wniosku Policji i 36-letni mieszkaniec Chełma został tymczasowo aresztowany.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz

Powrót na górę strony