Aktualności

Wypadek w trakcie egzaminu na prawo jazdy

Wczoraj po południu w Chełmie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem nauki jazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi uderzył w tył motocykla, którym kierował 36 latek zdający egzamin na prawo jazdy. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem nauki jazdy na ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Audi 37 latek uderzył w tył jadącego się przed nim motocykla Suzuki, którym kierował 36 latek. Jak się okazało do zdarzenia doszło w trakcie egzaminu na prawo jazdy.

W wyniku tego zdarzenie kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze oraz zwracanie uwagi na to, co dzieje się dookoła nas.

komisarz Ewa Czyż

Powrót na górę strony