Brawurowa jazda zakończona utratą prawa jazdy
Wczoraj policjanci chełmskiej drogówki wystawili trzy wysokie mandaty. Jeden z nich na kwotę 4 tysięcy złotych. Dodatkowo kontrolowane, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, osoby straciły prawo jazdy. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze!
Policjanci chełmskiej drogówki tylko wczoraj zatrzymali prawo jazdy trzem osobom. Podwodem było przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Kierująca Toyotą 35 latka będzie miała mniej o 4 tysiące złotych w domowym budżecie. Kobieta działając w warunkach recydywy przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 66 km/h. Kolejne dwie osoby za to samo wykroczenie zostały ukarane mandatem za 3 tysiące i 1500 tysiąc złotych.
Apelujemy o zachowanie ostrożności, rozsądek za kierownicą oraz jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków na drodze.
nadkomisarz Ewa Czyż