Zawody wędkarskie służb mundurowych

Data publikacji 25.06.2012

Wczoraj na zbiorniku wodnym ?Dębowy Las? odbyła się VII edycja Towarzyskich Zawodów Wędkarskich w Dyscyplinie Spławikowej Służb Mundurowych. Organizatorem zawodów było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego przy Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Uczestniczyło w nich 10 drużyn reprezentujących poszczególne służby. Zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej po raz kolejny zwyciężyli policjanci reprezentujący Komendę Powiatową Policji we Włodawie.

Wczoraj na zbiorniku wodnym „Dębowy Las” odbyła się VII edycja Towarzyskich Zawodów Wędkarskich w Dyscyplinie Spławikowej Służb Mundurowych. Organizatorem zawodów było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego przy Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Uczestniczyło w nich 10 drużyn reprezentujących poszczególne służby. Zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej po raz kolejny zwyciężyli policjanci reprezentujący Komendę Powiatową Policji we Włodawie.

Wczoraj w miejscowości Wołkowiany gm. Żmudź na zbiorniku wodnym „Dębowy Las” odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie w Dyscyplinie Spławikowej Służb Mundurowych. Ich organizatorem było Koło Polskiego Związku Wędkarskiego przy Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. To już VII edycja tych zmagań. W tym roku wzięło w nich udział 10 drużyn reprezentujących służby mundurowe.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji we Włodawie w składzie: Sławomir Kapelko, Marek Jaworski i Zbigniew Świstoń- złowili ponad 12 kg ryb. II miejsce zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Chełmie w składzie: Piotr Kuźmiczuk, Dariusz Jaszcz i Grzegorz Ciepłowicz - złowili łącznie ponad 10 kg ryb.
Na III miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Związek Zawodowy Maszynistów PKP w Chełmie w składzie: Mariusz Zduńczuk, Andrzej Zakrzewski, Marek Stocki łowiąc ponad 9 kg ryb.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Zbigniew Świstoń z KPP we Włodawie, który złowił ponad 7 kg ryb. Miejsca od II do VI zajęli kolejno: Krzysztof Wiśniewski z NOSG w Chełmie, Andrzej Zakrzewski z ZZ Maszynistów PKP w Chełmie, Piotr Kuźmiczuk z KMP w Chełmie, Grzegorz Ciepłowicz z KMP w Chełmie i Marek Stocki z ZZ Maszynistów PKP w Chełmie.

Największą rybę zawodów- ponad 0, 70 kilogramowego karasia srebrzystego, złowił Tomasz Hryniuk z Zakładu Karnego w Chełmie.

Na zakończenie zawodów zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Za rok VIII edycja zawodów- uczestnicy tegorocznych zmagań już zapowiedzieli, że wezmą w nich udział.